• Karmel Teknoloji Bilişim ve İletişim Ltd Şirketi

Hiking A23 128 Gb Cep Telefonu (RESMİ HİKİNG TÜRKİYE GARANTİLİ)

Yeni nesil teknoloji ve dijital çağın gereksinimleri ile üretilen Hiking A23 Duos 128 GB pek çok bireyin taleplerini karşılayabilmektedir.

  • Ürün Kodu : #116
  • Kategori : Hiking

Gelişen teknoloji ile beraber pek çok marka daha kapsamlı ve yeni nesil teknolojinin ürünü olan cihazlar üretmeye başlamıştır. Bu sayede pek çok bireyin gereksinimleri bir akıllı cihaz ile sağlanabilmektedir. Ürünler arasında olmazsa olmazlardan biri olan cep telefonu, gündelik hayatın vazgeçilmezlerinden biridir. Yeni nesil teknoloji ve dijital çağın gereksinimleri ile üretilen Hiking A23 Duos 128 GB pek çok bireyin taleplerini karşılayabilmektedir. Birbirinden farklı pek çok ülkenin pazarında satışa sunulan ürün, kullanıcı memnuniyeti konusunda ideal bir duruş sergilemektedir.

 

Her zaman için kullanıcılardan gelen dönüşler çerçevesinde faaliyet yürüten Hiking A23 Duos 128 GB özellikleri ile öne çıkmaktadır. Bünyesinde barındırdığı kapsamlı ve de aktif nitelikler ile gündelik hayatı daha konforlu bir hale dönüştürmektedir. Beraberinde her yaştan kullanıcıya hitap edebilecek bir tasarıma sahip olması da belirgin özelliklerinden biridir. Bu sayede toplumun her kesimine hitap edebilmektedir. Ek olarak marka fiyat skalası bakımından her bireyin ulaşabileceği düzeyleri hedeflemektedir. Bu vesileyle toplumun her kesimi için Hiking A23 Duos 128 GB cep telefonu, erişilebilir bir konumdadır.

 

Android işletim sistemine sahip olan cihaz, kullanıcısını ayrıcalıklı bir konuma getirmektedir. Sunduğu gelişmiş özellikler ile yeni nesil teknolojinin deneyimlenmesine de vesile olmaktadır. 2020 yılının Aralık ayında satışa sunulan akıllı cihaz, çıkış gününden itibaren yoğun bir talep ile karşılaşmaktadır. Ek olarak cihaz, 4.5G desteği de sunmaktadır. Pek çok işin ya da görevin daha kısa bir zaman alacak şekilde sonlanmasına da vesile olmaktadır. Cihaz 128 GB dahili depolamaya ve maksimum 256 GB hafıza kartı kapasitesine sahiptir. Bu sayede pek çok fotoğraf, belge ya da video uzun zaman boyunca telefonda bulundurulabilmektedir.

 

 

Hem Klasik Hem Şık Hem de İşlevsel

Hiking A23 Duos 128 GB cep telefonu tasarım açısından da dikkat çekmektedir. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan ürün, ince ve oval yapısıyla her zevke hitap edebilmektedir. Bu sayede kullanıcılara hem klasik hem şık hem de işlevsel bir ürün kullanım deneyimi de sunmaktadır. Hiking A23 ram açısından da iyi bir performans sergilemektedir. 6 GB rame sahip olan ürün, uzun süreli kullanım imkanı da sunmaktadır. Sağlam iç ve dış yapısı sayesinde kullanım şekline bağlı olarak uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. 64 bit işlemci mimarisine sahip olan ürün saatler boyu kesintisiz kullanımda dahi aksamamaktadır. Beraberinde çift hatlı olması da ideal yönlerinden birini oluşturmaktadır. Çift hatlı olması özellikle çalışan bireylere pek çok katkı sunmaktadır. İş ve ev telefonu ayrı olan kişiler açısından çift hatlı bir akıllı cihaz gündelik hayatın olmazsa olmazlarından birini oluşturmaktadır.

 

Hiking A23 özellikleri bakımından pek çok bireyin gereksinimlerini karşılayacak düzeyde kapsamlıdır. 161 mm boya ve de 76 mm ene sahip olan ürün her el boyutu için ideal bir yapıdadır. Bu sayede yaşı ya da cinsiyeti fark etmeksizin her birey telefonu rahatlıkla kullanabilmektedir. Ürün ağırlığı ise 173 gramdır. Oldukça hafif bir yapıya sahip olması vesilesiyle cepte ya da elde taşımak için fazlasıyla uygundur. Ek olarak, 6.53 inç ekran boyutuna sahip olması da ürünü ideal kılan yönlerden biridir. Bu sayede ekran içerisinde yer alan her detay kolaylıkla seçilebilmekte ve konforlu bir kullanım deneyimi tecrübe edilmektedir. Hiking A23 teknik özellikleri bakımından gerekli her unsuru karşılayacak bir niteliktedir. İdeal ürün hizmeti sunan marka ile yeni nesil teknolojinin birleşiminin olması niteliğini kanıtlamaktadır.

 

 

Hayatı Parmak Ucunuza Getirin

Dört adet arka kameraya sahip olan ürün, anılarını kaydetmekten hoşlanan her birey için ideal bir kategoridedir. 48 MP kamera çözünürlüğüne sahip olması sayesinde pek çok güzel görüntü zahmetsizce ortaya çıkmaktadır. Ek olarak ön kamera çözünürlüğü ise 25 MP’dir. Bu sayede pek çok selfie en duru haliyle çekilebilmektedir. Bununla beraber 1080p (Full HD) video kayıt çözünürlüğüne sahiptir. Bu vesileyle her kullanıcı videolarını olabilecek en kaliteli haliyle kaydedebilmektedir. 30 video FPS değerine sahip olması da ideal özelliklerinden biridir. Yüz tanımlama ve karanlık mod da cihaz özellikleri arasında yer almaktadır. Beraberinde parmak izi okuyucunun olması kullanım süreci açısından fazlasıyla fayda sağlamaktadır.

 

Hiking A23 telefon her kullanıcının gereksinimini karşılayacak bir donanıma sahiptir. Pek çok işlemin daha kolay ve kısa bir zaman alacak şekilde hallolmasına vesile olan çeşitli nitelikleri bulunmaktadır. Beraberinde her kullanıcıya hitap eden bir tasarımının olması da ürüne yönelen talebi artıran etmenlerden biridir. Pek çok kullanıcı Hiking A23 nasıl kullanılır sorusunu sormaktadır. Öncesinde Android işletim sistemine sahip bir cihazı kullanma tecrübesi bulunan her birey için, Hiking A23 cep telefonu çalışma prensibi oldukça yalın ve anlaşılırdır. Bununla beraber kullanmamış olan bireylerin de bir iki gün içerisinde cihaza alışması sıklıkla gözlenen durumlardan biridir. Hiking A23 telefon özellikleri yeni nesil teknolojiyi en gelişmiş haliyle kullanıcıya sunmaktadır. Mono hoparlöre sahip olan akıllı cihaz, sesin kullanıcıya en kaliteli şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Bununla beraber her parçanın ayrı ayrı ideal kalitede olması sayesinde uzun süreli kullanım imkanı da deneyimlenmektedir. 800 MHz GPU frekansına sahip olması sayesinde kullanım süreci oldukça konforlu geçmektedir. Siz de bir Hiking A23 cep telefonu ile tüm zamanlarınızı daha pratik ve de konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.

 

 

Kullanıcı Dostu Özellikleri ile Hiking A23 Duos 128 GB

Hiking A23 Duos 128 GB akıllı telefon hem tasarım hem de işlevsellik anlamında fazlasıyla öne çıkmaktadır. 60 Hz ekran yenileme hızına sahiptir ve bu sayede aynı anda pek çok işlem kolaylıkla yapılabilmektedir. Geniş depolama hacmi sayesinde her kullanıcı video ve de fotoğraflarını uzun zaman boyunca kişisel telefonunda depolayabilmektedir. Bununla beraber pek çok aplikasyonun da aynı anda çalışabilmesine olanak sağlayan bir işletim sistemi mevcuttur. Dilerseniz sayfamız üzerinden Hiking A23 telefon yorumları kısmını okuyabilir ve ürünü sizden önce edinmiş olan kişilerin tecrübeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hiking A23 128 GB yorumları okumak doğru bir satın alma işleminin gerçekleşmesine de vesile olacaktır. 4250 mAh batarya kapasitesine sahip olan ürün şarj konusunda her zaman için kullanıcı dostu bir tavır sergilemektedir. Bu sayede yoğun günlerde kullanıcılar şarj kaygısı yaşamamakta ve işlerini aksamayacak şekilde bitirebilmektedir. Ek olarak ürünün bataryasının değiştirilemez nitelikte olduğu da bilinmelidir. Bu nedenle bataryada oluşan sorunlar için teknik servis desteği almak gerekmektedir. Batarya özelliği ise 5V/2A şarj desteklidir. Bu sayede kısa sürede şarj olup uzun zaman oyunca sorunsuz çalışabilmektedir. Özellikle yoğun bir iş hayatı olan bireyler için bu özellik hayat kurtarıcı niteliktedir.

 

Hiking A23 fiyat bakımından da kullanıcının refahını önemsemektedir. Her bütçe açısından erişilebilir ve de ulaşılabilir olan bir fiyat skalasını hedeflemektedir. Bu sayede gelişmiş ve yeni nesil teknolojinin ürünü olan cihazlar toplumun her kesimine ulaşabilmektedir. Multi Touch ekrana sahip olan cihaz her detayın ve de rengin ekranda olabildiğince estetik durmasını sağlamaktadır. Bu sayede her yaş grubundan birey tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Siz de bir Hiking A23 Duos 128 GB cep telefonu ile gündelik hayatınızı daha pratik ve de konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz