• Karmel Teknoloji Bilişim ve İletişim Ltd Şirketi

Gritty GR-BT110 MAKARALI TİTREŞİMLİ BLUETOOTH KULAKLIK

Aynı anda 2 farklı cihazla eşleştirilebilen Gritty Makaralı Bluetooth Kulaklık, birden fazla akıllı telefon kullananlar için mükemmel bir yardımcı.

  • Ürün Kodu : #89
  • Kategori : Gritty

Gritty GR-BT110 MOBİL TELEFON UYUMLU MAKARALI TİTREŞİMLİ BLUETOOTH KULAKLIK

Aynı anda 2 farklı cihazla eşleştirilebilen Gritty Makaralı Bluetooth Kulaklık, birden fazla akıllı telefon kullananlar için mükemmel bir yardımcı. Bu özellik ile kişisel telefonunuz ve şirket telefonunuz için başka bir kulaklık almanıza gerek kalmaz.

Elleriniz Özgür Olsun
Klipsli tasarımı ile kıyafetlerinize takarak kolayca taşımanızı sağlayan Gritty Makaralı Bluetooth Kulaklık, uzun telefon görüşmelerinde kollarınızı yormamanızı sağlıyor. İş adamlarından taksi şoförlerine kadar gün içinde sık sık telefonla konuşmak zorunda kalanlar için eşsiz bir kolaylık sunan Bluetooth kulaklıklar, 5 saate kadar konuşma ve 110 saate kadar bekleme süresiyle de gün boyu doya doya görüşme yapmanıza imkan tanıyor.


Kolay Kullanım
Son aranan numarayı geri arama seçeneğinden faydalanarak yarıda kalan görüşmeleriniz için telefonunuzla yeni arama yapmanıza gerek kalmadığı gibi 2 yönlü HD ses kalitesi sayesinde de hiçbir aksaklık yaşamazsınız. Üstelik destekleyen modeller üzerinden sesli yapma arama özelliği de bulunuyor. Böylece başka bir şeyle meşgul olurken işlerinizi yürütmenize yardımcı oluyor.

Yorumlar (0)

Yorum yaz