• Karmel Teknoloji Bilişim ve İletişim Ltd Şirketi

TABLET TAMİRİ

Tablet Tamiri konusunda tam donanımlı olan firmamızda; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Samsung ve Apple İpad tabletlerinizin, anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, hoparlör, ses açma-kapama, kamera, home tuşu, power tuşu tamir ve değişim işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

 

Tablet tamiri ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, Kırklareli dışı müşterilerine de hizmet vermektedir. Tablet Tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz. Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 - 3 saat arasında değişmektedir. .

 

Tablet şarj soketi giriş yeri tamiri tabletlerinizde oluşan ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, rom – root yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

 

Kırklareli 'de birçok tablet tamiri yapan firmalar varken güvendiğiniz ve işinde ehil olan Karmel Teknoloji firmasına rahatlıkla güvenebilirsiniz.


Tablet Tamiri Konusunda Verdiğimiz Diğer Hizmetler;

Tablet Ekran Değişimi / Tamiri

Tablet Dokunmatik Ekran Tamiri / Değişimi

Tablet Ön Cam Değişimi

Tablet Anakart Tamiri / Değişimi

Tablet Şarj Giriş Yeri Tamiri / Değişimi

Tablet Kulaklık Yeri Tamiri / Tamiri

Tablet Arka Kamera Değişimi / Tamiri

Tablet Ön Kamera Değişimi / Tamiri

Tablet Power Tuşu Değişimi / Tamiri

Tablet Açma Kapama Tuşu Tamiri / Değişimi

Tablet Mikrofon Yeri Değişimi / Tamiri

Tablet Android ve İos Yazılım Çözümleri

Tablet Kasa Değişimi / Tamiri

Tablet Wifi Tamiri / Değişimi


TEKLİF AL