• Karmel Teknoloji Bilişim ve İletişim Ltd Şirketi

CEP TELEFONU TAMİRİ

CEP TELEFONU TAMİRİ

Cep Telefonu Tamiri konusunda tam donanımlı olan firmamızda; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Samsung, Apple ve diğer marka cep telefonlarınızın, anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, hoparlör, ses açma-kapama, kamera, home tuşu, power tuşu tamir ve değişim işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

 

Cep Telefonu tamiri ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, Kırklareli dışı müşterilerine de hizmet vermektedir. Cep Telefonu Tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz. Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1-3 saat arasında değişmektedir.

 

Cep Telefonu şarj soketi giriş yeri tamiri Cep Telefonlarınızda oluşan ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, rom – root yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

 

Kırklareli 'de birçok Cep Telefonu tamiri yapan firmalar varken güvendiğiniz ve işinde ehil olan Karmel Teknoloji firmasına rahatlıkla güvenebilirsiniz.Cep Telefonu Tamiri Konusunda Verdiğimiz Diğer Hizmetler;

Cep Telefonu Ekran Değişimi / Tamiri

Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri / Değişimi

Cep Telefonu Ön Cam Değişimi

Cep Telefonu Anakart Tamiri / Değişimi

Cep Telefonu Şarj Giriş Yeri Tamiri / Değişimi

Cep Telefonu Kulaklık Yeri Tamiri / Tamiri

Cep Telefonu Arka Kamera Değişimi / Tamiri

Cep Telefonu Ön Kamera Değişimi / Tamiri

Cep Telefonu Power Tuşu Değişimi / Tamiri

Cep Telefonu Açma Kapama Tuşu Tamiri / Değişimi

Cep Telefonu Mikrofon Yeri Değişimi / Tamiri

Cep Telefonu Android ve İos Yazılım Çözümleri

Cep Telefonu Kasa Değişimi / Tamiri

Cep Telefonu Wifi Tamiri / Değişimi


TEKLİF AL