• Karmel Teknoloji Bilişim ve İletişim Ltd Şirketi

ALARM SİSTEMLERİ

KIRKLARELİ ALARM SİSTEMLERİ


Hırsız Alarmı

Evinize kurulan hırsızlık alarmlarının üzerinde bulunan siren ile caydırıcı özelliğinden ya da abonesi olduğunuz ya da satın aldığınız ürünlerin yanında ev alarm sisteminin sinyallerinin takip edildiği bir alarm merkezi sistemine dahilseniz, oradaki yetkililerin ilgili birimlere yönlendirmesi sayesinde hırsızlık korkusundan kurtulabilirsiniz.


Yangın

Sahip olduğunuz ev alarm sistemlerine göre genellikle şifre paneli üzerinde itfaiye butonu bulunabilir. Bunun dışında, ekleyeceğiniz duman ve ısı dedektörleri sayesinde alarmın sinyallerinin gittiği merkezler anında ilgili birimleri yönlendirebilir ya da farklı firmaların uygulamalarına göre sizi arayıp doğrulama alabilir. 

 

Gaz Kaçağı

Güvenlik paketinize ekleyeceğiniz gaz kaçağı dedektörleri, duman karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçakları gibi durumlarda, durumunda, ev alarm sistemi sinyalini alan bir merkez sayesinde ilgili birim yönlendirilir ya da doğrulaması yapılır.

 

Panik

Ev alarm sistemine dahil edilen panik butonu şifre paneli üzerinde veya uzaktan kumandada bulunur. Alarm sistemi kurulu olmasa da bu butonu çalıştırmanız mümkündür, bu şekilde herhangi bir acil sağlık, hırsızla karşılaşma vb. panik durumunda alarm sinyali takip eden merkezler en yakın kolluk kuvveti ya da ilgili birimi size yönlendirir.

 

Acil Sağlık

7/24 devrede olan bir diğer hizmet ile acil sağlık durumlarınızda şifre paneli üzerinde yer alan buton yardımıyla en yakın ambulansın adresinize yönlendirilmesi sağlanır. Bu acil sağlık butonu uzaktan kumanda gibi seçeneklerle entegre edilerek ve anlaşmalı kuruluşlar sayesinde hastaneye gittiğinizde de size avantajlar sağlayacak şekilde önerilerle farklı firmalarca sunulabilir.


TEKLİF AL