• Karmel Teknoloji Bilişim ve İletişim Ltd Şirketi

Yarı Yolda Bırakmayan Yeni Nesi Batarya

Akıllı telefonlar kullanılmaya başladığından beri en büyük problemlerden birini pil ömrü oluşturuyor. En prestijli teknoloji markalarının telefon modellerinde dahi batarya süresi çoğu zaman bir günü zor tamamlıyor.

İster iOS ister Android işletim sistemine sahip olsun, akıllı telefonların ne yazık ki batarya ömürleri genellikle oldukça kısa sürelerden oluşuyor. Bataryaların bir kullanım ömrü olur ve bu sürenin sonunda artık performansını kaybeder ve daha kısa sürede tükenmeye başlar. Bu durumda yapmanız gereken yeni bir batarya almanız olacak. Çünkü kullanım ömrü dolan bataryalar bir süre sonra telefonunuzun açılmasını sağlayacak kadar dahi enerji veremez. Böyle bir durumda telefonun bozulduğu düşünülür ancak genelde işlevini yitiren telefon değil bataryadır.

Buna karşılık Rova Batarya sizlere orijinal bataryaya göre %30 daha güçlü pil ömrü sunar.Bu yeni nesilbataryalarda sıkıştırılmış yeni nesil lityumiyon pil hücreleri kullanılmakta, böylelikle orijinal bataryanın boyutlarında çok daha yüksek kapasite sunabilmekte. Aynı zamanda yüksek akım koruması, çift katmanlı devre, kısa devre koruması, düşük akım koruması ve yüksek akım korumasıyla birlikte bataryanızı tam anlamıyla korur.

Rova batarya 1 yıl Kvk garantilidir.

Siz de yarı yolda kalmak istemiyorsanız bu yeni nesil bataryalara Kırklareli merkezde bulunan Karmel teknolojiyi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Blog Yazarı: Bilge ALTUNTAŞ

Yorumlar (0)

Yorum yaz