• Karmel Teknoloji Bilişim ve İletişim Ltd Şirketi

Kırklareli Cep Telefonu Arıza Tespit

Karmel Teknoloji’de arızalı cihazınızın, yapılan test ve ölçümlerle arıza tespiti doğru biçimde yapılır. Cihaz üzerinde yapılacak olan onarım, tamir ve değişimler, ileri teknoloji teçhizat ve makinalarda standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Ezber bilgiler ile lokal parça değiştirmenin ötesine geçemeyen, piyasa tamircilerinin bilinçsizce yaptığı arıza tespitler sonucu, onarılamaz denilen binlerce cihazı onarıyoruz

Anakart tamirinde Marka gözetmeksizin; Apple, Samsung, HTC, LG,  ve birçok farklı markada onarım yapan firmamız bu anlam da sektörde ki öncülüğünü daima sürdürmektedir.

Cihazların onarımında en önemli konu doğru teşhistir.  Yanlış yapılan arıza tespiti cihazda farklı bölümleri zarar görmesine neden olur bu durumda cihazın bir daha düzelememesine giden bir sonuç çıkarabilir. Cihazı onarmaktan daha önemli olan arızayı doğru tespit etmek cihazın onarım süresini ve tamir maliyetini düşürüp, onarım sonrası cihazın hatasız çalışmasına olanak sağlar.

Yapılamaz denilen cihazların birçoğu, aslında yanlış arıza tespit sonucu yapılan yanlış müdahalelere bağlı olarak hale gelmektedir.

 

Yorumlar (0)

Yorum yaz